Uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisiyle çalışan firmamız Antalya’nın dört bir yanına hizmet vermektedir.

+90 (242) 228 55 59 +90 (531) 792 91 23 bilgi@evinizneisterse.com

Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mahallesi Öğretmenler Caddesi Süleyman Abay Apt.5B PK:07070 Konyaaltı/Antalya

Laminant Parke

Dekorasyonda Devrim Yapanlar

Ev dekorasyonları genellikle içinde ince fikirler barındıran, uygun malzeme ile çok küçük bir ortamı dahi çok şık ve de kullanışlı hale getiren fikirlerdir. Ama bu dekorasyon işini de herkes hakkı ile yapamaz. Nasıl her işi ehline yaptırmak gerekiyorsa dekorasyon işini de bir bilene yaptırmak gerekiyor. Bu konuda ise eviniz ne isterse sitesi, tamda size her konuda fikir verebilecek a’dan z’ye tadilat yaptırabileceğiniz bir kuruluştur. Gönül rahatlığı ile tüm ev ve ofis tadilatlarınızı yaptırabilirsiniz.

Genellikle parke, mutfak dolapları, vestiyer, üniteler, banyo, tuvalet gibi yerlerin tadilatı ile daha çok şık ve kullanışlı olur. O sebepten ev dekorasyonu çok önemlidir. Bir evi dekorasyon ile daha şık ve kullanışlı yapabileceğiniz gibi estetik açıdan kötü ve kullanışsızda yapabilirsiniz. Bir dekorasyon ile şık belki olur ama kullanma alanları daha çok daralabilir. Mesela gereksiz dolap ve üniteler kullanım alanlarını da daralttığı gibi göz zevkinizi de yorabilir. Onun için ev tadilatı işini de genellikle çok araştırıp bu işte usta kişiler ile çalışmak gerekiyor.

Ofis dekorasyonu denince çok basitmiş gibi geliyor. Sanki bir iki masa ve koltuk takımı bir dolap oldu mu, tamam bitti diye düşünebilirsiniz. Ama bu dekorasyon öyle bir şey ki bazen bir ofise girdiğinde insanın içini açan şık bir mekândır. Yerinde doğru kullanılan malzemeler ile yapılmış bir ofiste insan daha fazla kalmak için orayla ilgilenir ve işini orada çözmek için imkânlarını zorlar. Ama öyle itici ve de zevksiz bir ofiste ise içi daraldığı için bir an önce oradan uzaklaşma adına eften püften sebepler ile oradan ayrılma yollarını arar. O sebepten ofis tadilatı da en az ev tadilatı kadar çok önemli olduğu için bu konuda da araştırıp işin ehli insanlar ile çalışmak gereklidir.

Tabi bu dekorasyonda malzeme ve renk uyumu önemli olduğu kadar işçilikte çok önemli bir unsurdur. İşçilik konusunda adından sıkça söz ettiren Antalya’ da tadilat işlerinde donanımlı firmamız BİR TEK BİZ YETERİZ sloganı ile yola çıkarak bu işte sizlere en güzel malzemeler ve fikirler ile dekorasyonunuzu yenileyebilirler.

Open chat