Uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisiyle çalışan firmamız Antalya’nın dört bir yanına hizmet vermektedir.

+90 (242) 228 55 59 +90 (531) 792 91 23 bilgi@evinizneisterse.com

Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mahallesi Öğretmenler Caddesi Süleyman Abay Apt.5B PK:07070 Konyaaltı/Antalya

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı Seçimlerinizle Mekanınıza Derinlik Kazandırabilirsiniz

Yaşadığımız yer kadar, oranın görselliği de, etrafına yaydığı enerji de çok ama çok önemlidir. Hele de bu mekanlar eviniz ya da ofisiniz gibi günün çoğunu geçirdiğiniz yerlerden biri ise. Bazen evinizin görüntüsünden memnun olmayabiliriz ya da içinde bazı değişiklikler yapmak istiyor olabiliriz, bu gibi durumlarda ev tadilatı yaparak son derece keyifli mekanlar yaratabilir hatta sık sık dostlarınızı arkadaşlarınızı ağırlamak isteyebilirsiniz. Son derece kullanışlı, şık ve eğlenceli mekanlar tasarlayarak aklınızdaki müthiş fikirler hayata geçirebilirsiniz.

Bazen ufak tefek ayrıntıları değiştirmek sizi kesmez, daha fazlasını yapmak, kafanızda uçuşan çılgın fikirleri hayat geçirmek isteyebilirsiniz, işte bu nokta da yapacağınız en mantıklı şey, yeniden yaratmayı istediğiniz mekanı a’dan z’ye tadilat yaptırmak ve ortaya çıkan sonucun haklı gururunu yaşamak. Sadece koltuk ve bir masadan oluşan bir salon yerine sizin hayaliniz az mobilyayla ancak yapılan tadilatla şekillenecek yaşayan bir ev düşünebilirsiniz. Örneğin mekânınıza derinlik kazandıracak bir duvar kâğıdı seçimiyle bütün havayı değiştirebilir, misafirlerinize şaşırtabilirsiniz. Tercihinizi su geçirmez özelliği olan ve son derece kolay uygulanabilen duvar kâğıtlarından yana kullanırsanız hem aldığınız hizmetten memnun kalabilir hem de ürünü uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Kendinizi yansıtabilmeniz için bulunduğunuz mekanın ruhunu da hissedebilmelisiniz. Hele ki bu mekân neredeyse bütün özel anlarınızı yaşadığınız eviniz ise, onun size verdiği mesajı iyi alabilmelisiniz. Yani önemli olan eviniz ne isterse onu yapabilmektir. Çünkü ancak böyle kendi ruhunuzu da işin içine katabilirsiniz. Renkleri seven bir yapınız var ise, evinizde kullanacağınız rengarenk duvarlar tam da size göre olabilir. Birbirine kontrast renklerdense zıt renkleri seçerek otantik hava elde edebilirsiniz.

Tadilat denilince akla ilk gelen yerlerden biri ev mekânları iken aslında ofis tadilatı içinde oldukça fazla zaman ayırmanız gerekir ki, kendinize huzurlu, konforlu ve sizi yansıtan bir mekân yaratabilesiniz. Antalya tadilat firmalarından biri olan Eviniz ne isterse ekibi olarak bu konuda kendi tecrübelerimizi hayallerinizle birleştirerek size düşlediğiniz mekânları yapabiliriz. Sadece tadilat değil dekorasyon konusunda da en görsel dekorasyon tekniklerini duvar kâğıtları ile birleştirip mekân uyumuna göre uygulayabiliriz.

Open chat