Uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisiyle çalışan firmamız Antalya’nın dört bir yanına hizmet vermektedir.

+90 (242) 228 55 59 +90 (531) 792 91 23 bilgi@evinizneisterse.com

Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mahallesi Öğretmenler Caddesi Süleyman Abay Apt.5B PK:07070 Konyaaltı/Antalya

Sıkça Sorulan Sorular

Tadilat ve Dekorasyon hakkında müşterilerimizin sıkça sordukları sorular ve cevaplarını bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tadilat ve Dekorasyon öncesi, esnası ve sonrası ile ilgili en çok merak edilen soruları Sıkça Sorulan Sorular bölümünde cevaplandırdık.
Keşif ve projelendirme nasıl yapılıyor?

Mekanın görülmesi, incelenmesi, uygulanabilecek projelerin anlatılması, kullanılabilecek malzeme tipleri şeklinde mevzular görüşülerek ön mutabakata varılır.

Proje için talep edilenler üzerinde ön çalışma yapıldıktan sonrasında yapılacak işlemler müşteriye izah edilir ve yorumları alınır.

Taslak üzerinde görüş birliğine varıldıktan sonra sözleşme yapılıp proje başlatılır.

Hangi tip ve kalitede malzeme kullanıyorsunuz?

Malzemenin tipi uygulanacak konsepte göre belirlenir ve ürün alternatifleri çıkarılır. Kullanılacak ürünün kalitesi tamamen müşterinin ayırdığı bütçeye bağlıdır. Yüksek kalite, ithal, özel üretim ürünler kullanılabildiği gibi, daha ekonomik fiyatlardaki farklı malzemeler de kullanılabilir.

Bazı işlerin sonrasında çok fazla temizlik işi çıkıyor. Bu konuda nasıl bir önlem alıyorsunuz?

Çalışılacak alandaki korunması gereken eşya, döşeme ve doğramalar toz, kir ve darbelere karşı özel malzemelerle, işe başlamadan önce muhafaza altına alınır.

İş bitiminde ise geride kalan tüm artık malzemeler temizlenir. Dekorasyon meydana getirilen mekanın iç temizliği de özel ekiplerimiz tarafınca titizlikle yapıldıktan sonra teslimat yapılır.

Temiz bir şekilde teslim ettiğiniz mekanınızı, iş bitiminde yine aynı temizlik ile teslim alırsınız.

Dairemde yatak odası gibi bazı mahrem yerler olacak. Bu alanlarla ilgili tutumunuz ne olacak?

Çalıştığımız tüm personelimiz özellikle ahlâki açıdan titizlikle seçilmiş elemanlardır. Mahrem sınırlar konusunda tüm personelimize ayrıca özel eğitimler verilmiştir.

Bize emanet ettiğiniz mekandaki belirtilen mahrem sınırlara azamî hassasiyet gösterilecektir.

Çalışmalar sırasında mevcut eşyalarımdan herhangi biri tarafınızdan zarar uğrarsa ne yapıyorsunuz?

Çalışmalarımız sırasında herhangi bir aksilik veya kazadan dolayı zarar gören bir eşya veya malzeme olursa, zarar tarafımızdan tazmin edilir.

Yapılan iş tam istediğim gibi olmazsa ne yapıyorsunuz?

Müşteri memnuniyeti bizim için birinci önceliktir. Memnun kalınmayan uygulamalar olursa, müşterinin beklentisi doğrultusunda gerekli müdahale ve düzeltmeler yapılır.

Ekibiniz kaç kişiden oluşmaktadır? Uzmanlık alanları nelerdir?

Ekibimiz, herbiri kendi iş alanında uzman, seminer, fuar ve kurs desteği ile bilgileri güçlendirilmiş 45 usta sanatkardan oluşur. Her iş tipi için ayrı, alanında uzman, deneyimli usta ekibimiz çalışmaktadır:

• Kırım Ekibi
• Tesisat Ekibi
• Elektrik Ekibi
• Sıva Ekibi
• Fayans Döşeme Ekibi
• Parke ve laminat Ekibi
• Alçı ve boya Ekibi
• Duvar kağıdı Ekibi
• Mermer Ekibi
• Alçıpan Ekibi
• Kapı Ekibi
• Mobilya Ekibi

Size nasıl güvenebilirim? Sözleşme Yapılıyor Mu?

Evet, keşif sonrası bir teklif hazırlıyor ve sunduğumuz teklif sonrası beraber çalışmamız istenirse ona göre hem bizim tarafımızca imzalanmış,hem sizin tarafınızca imzalanmış sözleşmeler ile işimize başlıyoruz. Yani iki tarafta sözleşmeleri imzalayarak kendisini garantiye almış oluyor.

Kaç gün sonra uygulama yapılan mekana sahip olabilirim?

Bu tamamen sizin isteklerinize bağlıdır. Ancak size teklifimizi sunduğumuz zaman zaten kaç gün içerisinde size teslim edeceğimizi belirtiyoruz. Sürpriz ile karşılaşma gibi bir durum söz konusu değil.

Ürünleri tamamen ben mi seçeceğim?

Elbette tamamen siz seçeceksiniz. Biz sadece belli süreliğine sizlere misafir olacağız, sonuçta sizin mekanınızı güzelleştiriyoruz. Ama fikrimizi mutlaka belirtiriz, o konuda hiç şüpheniz olmasın.

Nakliye ve vinç kısmını nasıl hallediyoruz?

Tüm uygulamalarımızda NAKLİYE ve VİNÇ kullanılması durumunda sizler hiçbir şeye karışmıyorsunuz. Sorumluluk tamamen bizlere ait. Zaten keşif sırasında iki unsuru da mutlaka düşünüyoruz.

Open chat