Uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisiyle çalışan firmamız Antalya’nın dört bir yanına hizmet vermektedir.

+90 (242) 228 55 59 +90 (531) 792 91 23 bilgi@evinizneisterse.com

Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mahallesi Öğretmenler Caddesi Süleyman Abay Apt.5B PK:07070 Konyaaltı/Antalya

Biz Kimiz?

Biz evinizin dekorasyonunu yapacak olan, konusunda uzun yıllara dayanan deneyimi bulunan ve sizi aldatmadan, tamamen karşılıklı güvene dayalı olarak işini severek yapan bir işletmeyiz.

TASARIM

İç mimarlık tasarımı konusunda uzman ekip kadrosu ile tam zamanlı olarak çalışıyoruz.

PROJE

Antalya Tadilat Dekorasyon olarak Eviniz Ne İsterse ofisi kapsamında bir çok projeye imza attık.

e

UYGULAMA

İç mimarlık uygulamaları olarak ev dekorasyonu, ofis tasarımları ve birçok projeye uygulama kattık.

Eviniz Ne İsterse

Biz evinizin dekorasyonunu yapacak olan, konusunda uzun yıllara dayanan deneyimi bulunan ve sizi aldatmadan, tamamen karşılıklı güvene dayalı olarak işini severek yapan bir işletmeyiz. Biz sizin için evinizi onarırız, bakımını yaparız, tadilat yaparız, isterseniz evinize güneş enerjisi takarız ya da balkonunuzu cam balkon yapar evinizin görüntüsünü daha estetik hale getiririz. Ya da evinizin duvar kağıtlarını yeniler veya sıfırdan duvar kağıdı yaparız. Ya da patlayan su borusunu tamir ederiz. Bozulan, arızalanan elektrik tesisatınızı tamir ederiz. Hem de bunu severek yaparız.

Biz kimiz? 2002 yılından bu yana sizlere hizmet etmek için tüm gücüyle çalışan ve bundan mutluluk duyan insanlarız. Tecrübemizle, insan sevgimizi birleştirdik. Konusunda en deneyimli kişileri bir araya getirdik. Bizlere hep sorulan “Siz Kimsiniz” sorusuna cevap verebilmek için yıllarca çalışıp “BİZ İŞİNİ EN İYİ YAPAN EKİBİZ” cevabını verebilmek için çalışan insanlarız.

Ne istiyorsunuz. Evinizi hayallerinizdeki evlere mi benzetmek istiyorsunuz. Evinizin balkonları camdan mı olsun, yoksa merdiven tırabzanları ince ince işlenmiş demirlerden mi yapılsın. Ya da duvarlarınıza yeni bir şey yaptırmak, kağıt kaplatmak mı istiyorsunuz. Ya da evinizin su tesisatı eskidi yenilemek mi istiyorsunuz. Ya elektrik tesisatı ne olacak. Onlar da yenilenecek. Kışın soğuktan, yazın aşırı sıcaktan rahatsız oluyorsunuz da çatınıza ne yapılması gerektiğini mi merak ediyorsunuz.

Balkonunuza, bahçenize ya da salonunuza kimsede olmayan farklı tasarımı ile göz alıcı ve çarpıcı mobilyalar mı istiyorsunuz. Yoksa mutfağınızı beğenmiyorsunuz da yenilemek mi istiyorsunuz. Söyleyin“Ne İstiyorsunuz”. Ne bileyim belki de yaz kış, bir kere harcayayım bir daha para harcamadan sıcak suya kavuşayım istiyorsunuz. Evinizin içinde çıplak ayakla dolaşmayı seviyorsunuz ama betonun hasta edici etkilerini yaşamak istemiyorsunuz. Ya da tavanınıza farklı bir şeyler mi yaptırmak istiyorsunuz. Evinizde yaz kış oturacaksınız da kendinizi hem daha güvende hissetmek istiyorsunuz, hem de yazın güneşin sıcağından, kışın insanın içini üşüten kuru ayazından mı korunmak istiyorsunuz. Söyleyin “Ne İstiyorsunuz?”

Kapı ve pencerelerinizi kırabilir, duvarlarınızı kazmalarla delik deşik edebiliriz. Ya da evinizin tüm elektrik tesisatını sökebilir, kablolarını koparıp atabiliriz. Ya da su borularının canına okuyabiliriz. Balkonunuzun demirlerini söküp, tuğlalarını yerle bir eder ortalığı toza dumana boğabiliriz. Merdivenlerinizi, verandanızın korkuluklarını söküp atabiliriz de. Ya da olduğu gibi kaldırıp çöpe de atabiliriz. Haa unutmadan mutfağınızdaki fayansları da kırabiliriz. Onları unuttuk mu sandınız. ASLA. Biz unutmayız. Kırmamız gereken ne varsa kırarız. Ya da sökmemiz gerekenleri arkamızda bırakmayız. Evinizin çatısına, tavan arasına da çıkarız ve hiç tahmin edemeyeceğiniz işleri yaparız.

Evinizin duvarlarına tutkallar sürer, duvarlarınıza kağıtlar yapıştırabiliriz ve bunu yaparken de kimseden korkmayız. Pencerelerinizin ve kapılarınızın tüm ahşaplarını sökeriz, hatta çıkan ahşap parçalarını da acımadan yakarız. Evinize demir çubuklarla, borularla geliriz. Bahçe duvarınızın üzerini, evinizin içindeki merdivenleri demirlerle hallederiz. Gerekirse çizeriz de.

Müşteri Yorumları

Mutlu müşteri yorumları

Mekanımızın dış cephesinde tadilata ihtiyacımız oldu dükkanlarımızı hemen hemen aynı dönemde açtığımız 17 yıldır tanıdığım Taner bey’e seramik sormaya gittiğimde kendilerine bu işi verdim,sağolsunlar benim düşüncemi biraz daha destekleyerek daha farklı bir iş çıkardılar kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim...

Abdi D.
Ev Sahibi

Enkaz halindeki evimizi baştan yarattıkları için Taner Bey ve Şener Beye çok teşekkür ederiz. Yaptıkları işi zamanından önce bitirdiler ve her aşamada bizi bilgilendirip her düşüncemizle ilgilendiler. Yeni projelerimizde tekrar ,eviniz ne isterse ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Duygu B.
Ev Sahibi

Dükkanım a yapmış olduğunuz dekarasyon süper kalite çok beğendim kaliteli ve güvenilir hizmetinizden dolayı sizleri tebrik ediyorum. Şener bey ve ekibine teşekkür ederim.

Antalya Anahtar Çilingir
Dükkan Sahibi

Benim ve evimin ne istediğini dinleyip değerlendiren, doğru çözümler bularak yönlendiren, işlerinde titiz, güvenilir bir firma... Evimizin tadilatını zamanında ve işinde usta ekibiyle istediğimiz gibi tamamlayan Taner bey ve kardeşi Şener beye ve dahi ustalarımıza teşekkür ederim.

Önder U.
Ev Sahibi

Evimiz için bizim düşünemediğimiz şeyleri güzel fikirlerle daha güzel hale getiren Taner bey ve ekibine çok teşekkür ederim .Çözüm önerileriniz ,Anlayışınız ve verilen süreden daha kısa sürede evimizi bize teslim ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.Kesinlikle ev tadilatı denilince Antalya’da teksiniz. Hayırlı işler bol kazançlar .

Ayşegül Y.
Ev Sahibi

Tavsiye ve tüm ekip çok saygili ve dostça. İsteklerimizi dikkatlice dinlediler ve her zaman karar verebileceğimizden emin oldular. Sözleşme düzenlemeleri tam olarak yerine getirilmiş ve ödeme düzenlemeleri uyumlaştırıcı ve iyi düzenlenmiştir. Dairenizin yenilenmesi veya yeniden tasarımı için yetkili ve güvenilir bir ekip arıyorsanız, "eviniz ne isterse" de doğru yerdesiniz Sadece en iyi deneyime sahip olduk. randevular her zaman için sadiklar bizi hic bir zaman bekletmediler yapilan işler/tadilat kusursuzdur. Yenileme sırasında ortaya çıkan sorunlar ve zorluklar hızlı ve güvenilir bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. "Eviniz ne isterse" önerebilir ve Taner ve Şener bey'e teşekkür ederiz.

Rabia D.
Ev Sahibi

Tüm evimizin baştan sona tadilatı vesilesi ile tanıştığımız evinizneisterse ile ikinci ailemize kavuştuk. Başta Taner bey olmak üzere Şener bey ve diger çalışanlara sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Taner bey değil abi demek istiyorum çünkü gerçekten aileden biri gibi eviniz ile ilgileniyor ve müthiş çözüm önerileri sunuyor. Tüm bunları da ticari ahlaka son derece dikkat ederek yapıyor. Ayrıca hesap edilen tahmini tadilat bitimi süresinden önce evimizi bitirmeleri bizi ayrıca memnun etti. Kısacası mükemmel bir işletme, mükemmel işçilik, mükemmel uyum ve hoşgörü sahibi insanlar. Tekrar tekrar çok teşekkür ederim. Rahatlıkla evinizi,tadilatinizi teslim edebileceğiniz muhteşem insanlar ...

Yunus Y.
Ev Sahibi
Open chat