Uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisiyle çalışan firmamız Antalya’nın dört bir yanına hizmet vermektedir.

+90 (242) 228 55 59 +90 (531) 792 91 23 bilgi@evinizneisterse.com

Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mahallesi Öğretmenler Caddesi Süleyman Abay Apt.5B PK:07070 Konyaaltı/Antalya

Boya, Alçı, Asma Tavan

AnasayfaNeler YapıyoruzBoya, Alçı, Asma Tavan

Evinizin ister eski ister yeni olsun her zaman mutlaka bir eksiği bulunur. Hayatın her döneminde ister ev sahibi olun ister kiracı olun bu değişmez. Eski yapılarda genellikle tadilat olmasına karşın yeni yapılarda ise evin beğenilmeyen bölümleri değiştirilir ya da tadilata alınır. Bu işlerin en önemli özelliği tadilatı yapan firmaların kaliteli olması ve özelliklede işini profesyonel yapması gerekliliğidir. Çünkü evinizi tadilat yaptıralım derken daha kötü bir hale gelmesi mümkün olabilmektedir. Bunun olmamasının tek çaresi bulabileceğiniz firmanın profesyonel olması ve yıllardır bu sektörün içinde tecrübe sahibi olması gerektiğidir.

Antalya tadilat işleri ve hizmetlerini büyük bir titizlikle yapan Eviniz ne isterse ekibi, eski evinizi istediğiniz gibi onarmada veya yani yaptıracağınız bir evi hayallerinizde ki gibi dizayn etmede hizmetinizdedir. İşin ehli teknik personel ve uzman ustaları ile eski ya da yeni evinizi istediğiniz bir şekle getirmeniz artık çok uzak değildir. Evinizin dekorasyonundan yıllar geçtikçe sıkılma ihtimaliniz bir hayli fazladır. Bu ihtimali ortadan kaldırmanın yolarından biri de bizimle tanışmaktır. Firmamız dekorasyon adına neye ihtiyacınız var ise onları eksiksiz karşılamakta ve bu noktada renklerin büyülü dünyasını ayağınıza sererek hayal gücünüzü zorlamaktadır. Evinizin firmamız tarafında dekorasyonundan sonra, evinizin dekorasyondan önceki ve sonraki durumunu görünce gözlerinize inanamayacaksınız.

Evinizin, işyerinizin ya da ofisinizin tadilata ihtiyacı var ise çok profesyonel bir şekilde a’dan z’ye tadilat yapılan bir firma arayışına gerek yoktur. Firmaya güvenecek ve tadilatın düzgün bir şekilde yapılıp yapılmayacağını düşünüp boş yere canınızı sıkmayacaksınız. Evinizin veya ofisinizin tadilattan sonra eski hali gibi olmadığına, eviniz için hayal ettiklerinizin gerçekleştiğine şahit olacaksınız.

Ofis tadilatı yaptırmak için firma firma arama derdiniz artık sona erdi. Ofisinizin istediğiniz gibi hem görsel açıdan hem de kullanım açısından rahatlıkla ergonomik tadilat yapıldığını rahatlıkla göreceksiniz. Aynı zamanda tadilat için çok uçuk paralar harcamanıza da gerek kalmadı. Firmamız uygun fiyat ve ödeme koşullarında ofisinizin tadilatını eksiksiz ve tam bir şekilde yapmaktadır.

Open chat