Uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisiyle çalışan firmamız Antalya’nın dört bir yanına hizmet vermektedir.

+90 (242) 228 55 59 +90 (531) 792 91 23 bilgi@evinizneisterse.com

Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mahallesi Öğretmenler Caddesi Süleyman Abay Apt.5B PK:07070 Konyaaltı/Antalya

Elektrik Tesisatı

AnasayfaNeler YapıyoruzElektrik Tesisatı

Elektrik Kullanımında Tasarruf Ve Güvenliğin Sağlanması

Elektrik tesisatı, yaşanılacak veya iş yapılacak yerlerin niteliği açısından önemlidir. Elektrik tesisatının eski veya kalitesiz olması yangın gibi büyük sorunlara yol açabileceği gibi, elektrik faturasının normalin üstünde gelmesine ve büyük masraflara yol açabilir. www.evinizneisterse.com adresinde a’dan z’ye tadilat imkânlarıyla elektrik tesisatının yenilenmesi mümkün olacaktır.

Elektrik sistemleri belli bir zaman sonra eskidikleri için sık sık yenilenmelidirler. Eski elektrik tesisatlarının kullanımı başta elektrik kesintisi olmak üzere, prizler ve kablolardan gelen yüksek akımın elektrikli aletleri deforme etmesine hatta kişilere zarar vermesine sebep olabilir. Elektrik sistemlerinin yenilenmesi için kaliteli ve nitelikli bir ev tadilatı yaptırmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Elektrik tesisatında bina içi donanım kadar dairenin donanımı da önemlidir. Örneğin bir işyerinde kullanılan elektrikli araçlar belli voltaj ölçüleri dışında elektrik alırlarsa deforme olabilirler. Ofis, işyeri ve atölye açarken dairenin elektrik tesisatına dikkat edilmeli ve kullanılacak gereçlere uygun ofis tadilatı yapılmalıdır. Eviniz Ne İsterse, teknik donanımıyla ve işin uzmanı kadrosuyla işyerlerine kaliteli bir tesisat hizmeti sağlamaktadır.

Birçok farklı yapıda eski ve yeni binanın bulunduğu Antalya’ da tadilat yapılırken dikkat edilmesi gereken bir nokta elektrik tesisatıdır.  Elektrik tesisatında kullanılan malzeme ve işçiliğin kalitesi kadar tesisat yapılan binanın yapısı ve özellikleri de önemlidir. Binanın uzunluğu ve genişliğinden aydınlatma imkânlarına, varsa asansör gibi araçların niteliklerine bakılmadan yapılan bir elektrik tesisatı ciddi sorunlara yol açacaktır. Elektrik tesisatının yanında Antalya dekorasyon hizmeti de veren evinizneisterse.com sayesinde daireler ve binalar elektrik işleri güvenle yenilenebilir.

Elektrik faturalarının kontrolü, evdeki elektrikli eşyalar kadar tesisatın yenilenmesiyle de mümkündür. Elektrik tasarruflu ev eşyalarının kullanımı faturayı düşürecektir ancak eski ve kötü bir tesisat eşyalara ihtiyaçlarından daha fazla elektrik akımının ulaşmasına sebep olacaktır. Bilhassa yenilenmemiş elektrik tesisatları elektrik kaçaklarına sebep olur ve ölümlere bile yol açabilir. Eviniz ne isterse sunduğu kaliteli imkânlarla sağlıklı ve tasarruflu bir elektrik kullanımı için tesisat hizmeti vermektedir. Ev, atölye, bina, ofis gibi birçok kullanım alanının elektrik tesisatları için spesifik çözümleri önce projelendirip sonra uygulamaya koyacak niteliklerle sizlere en iyi hizmet vermeyi amaç edinmekteyiz.

Open chat