Uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisiyle çalışan firmamız Antalya’nın dört bir yanına hizmet vermektedir.

+90 (242) 228 55 59 +90 (531) 792 91 23 bilgi@evinizneisterse.com

Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mahallesi Öğretmenler Caddesi Süleyman Abay Apt.5B PK:07070 Konyaaltı/Antalya

Özel Tasarım Mobilyalar

AnasayfaNeler YapıyoruzÖzel Tasarım Mobilyalar

Mükemmel Sonuçlar Cesaret İle Başlar

Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan tasarımlar ile yaşam alanlarınızda fark yaratın. Eviniz ne isterse onu vaat ediyoruz ve size kıskanılacak hayatlar sunuyoruz. Samimi ve sıcak ruhu tasarımlarımıza yansıtıyor size şık ve göz alıcı, huzurlu ve aydınlık mekânlar tasarlıyoruz. Siz sadece nerede olmak istediğinizi hayal edin, biz evinizin ortamında rüyanızı size yaşatalım. Bembeyaz yaşam alanları ile gökyüzünün keyfini, modern ve klasik parçalar ile şıklığı, mavinin ferahlatıcı ve rahatlatıcı etkisi ile sakinliği yakalayabilirsiniz.

Eviniz Ne İsterse, tasarım ve uygulamalarını daima siz müşterilerimizin taleplerine ve hayallerine aynı zamanda da mekanın en elverişli kullanımına göre dizayn eder. Tüm dekorasyon işlerinizde ve ihtiyaçlarınızda a’dan z’ye tadilat işleriniz ile ilgilenir size evinizi tam teşekküllü bir firmaya emanet etmiş olmanın keyfini yaşatır. Piyasadaki stiller ve trendler her geçen gün yenileniyor ve modayı takip etmek ancak profesyonel ekipler tarafından sağlanabiliyor.

Aklınızdan geçen ne? Çiçekler açan evler, sular ile deniz esintisinin birleştiği mekanlar, yeşilin tutkusu ile orman manzarasını şehrin göbeğinde yaşatan tasarımlar ya da pembenin morun binbir tonu ile masal diyarından fırlamış evler. Siz nerenin kahramanı olmak istersiniz, klasik bir yapı ile saraylı asaletini yaşayan bir kahramanı mı yoksa çizgilerin ötesinde, zamane tasarımının önüne geçen modern bir mekanda geleceği yaşayan bir kahramanı mı? Kendinizi nerede görmek isterseniz sizin orada olmanızı sağlıyoruz üstelik bunun için uzun yolculuklar yapmanıza da gerek yok tüm bu heyecanları evinizin konforunda yaşıyorsunuz.

Sadece dekorasyon ile değil Antalya’ da ki tadilat işlerinde de şehirdeki en profesyonel ekip ile tüm sorunlarınızı en kısa sürede çözüyor onarımınızı hemen sağlıyoruz. Ev tadilatı alanında tesisat, yıkım, onarım vs gibi tüm işlerinizde size çözüm odaklı ekiplerimiz ile yüz güldüren sonuçlar yaşatıyoruz. Özel tasarım mobilya konusunda da sadece evde değil ofis ve farklı mekânlar ile ilgili de çeşitli hizmetler sunuyoruz.

Mekanınızda sizin hayal gücünüz ile bizim tecrübemizi birleştirerek harikalar yaratabiliriz. Siz de herkesin konuştuğu, merak ettiği ve hayran kaldığı bir eviniz ya da ofisiniz olsun istemez misiniz?

Open chat