Uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisiyle çalışan firmamız Antalya’nın dört bir yanına hizmet vermektedir.

+90 (242) 228 55 59 +90 (531) 792 91 23 bilgi@evinizneisterse.com

Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mahallesi Öğretmenler Caddesi Süleyman Abay Apt.5B PK:07070 Konyaaltı/Antalya

Su Tesisatı

EVİNİZİN DE BİR KALBİ VAR: TESİSATLAR

Tadilat yapılan binaların evlerin diğer yapımları zor olduğu gibi su tesisatı da zordur. Suyu İçmek ve kullanmak için suyun daha çok sağlığa uygun olması tesisata bağlıdır. Tesisatı döşemede sağlam işçiliğin yapılmaması ve tesisat için kullanılan malzemelerde düşük kaliteli malzemeler kullanılması, oturmuş olduğumuz bina veya evin ömrünü kısaltır yavaş yavaş duvarlar nemlenmeye ve dökülmeye başlar. Atalarımız ne güzel söylemiş “duvarı nem insanı gam yıkar” diye. Hem kendimizi hem duvarı yıkmadan, sağlığımız ve ekonomimiz açısından sıkıntıya düşmemek için başta tesisatı, güvenilir kişilerin eliyle kaliteli malzemelere bırakmak gerekir.

Çünkü Dağıtım şebekesinden yemeklerimizi pişireceğimiz, banyo yapacağımız suları evimize su tesisatları getirir. Bu suların içeriği dağıtım şebekesindeki gibi değilse bunun tek sebebi binamıza döşediğimiz su tesisatıdır. Eğer sularınız istenmeyen şekilde rahatsız olduğunuz kokular barındırıyor veya tesisatınızda çatlaklar olup binanıza zarar veriyorsa su tesisatını düşünmeden değiştirmeniz gerekmektedir.

Ev tadilatı yanında su tesisatı da değiştirmek istiyorsanız, evinize güzellik katacak hem binanızın sağlamlığını hem de siz ve sevdiklerinizin sağlığını kazancından önce gören firmamıza adım atmanız yeterli olacaktır. Antalya tadilat olarak güvenirliğimiz ve tecrübemizle su tesisatında da çığır açıp yenilikler kazandırarak ilerliyoruz.

Siz sevdiklerinizle beraber hayalini kurduğunuz mekânları ofisleri hatta eviniz ne isterse bizimle irtibata geçin biz sizden herhangi bir ücret talep etmeden keşfimizi yapar sizin hayallerinizi süsleyecek imkânı sizlere sunarız. Komple tadilat, Antalya dekorasyon mimari danışmanlık, 3d çizim ve daha hayallerinizin zorladığı hizmetlerle telefonun bir ucunda sizleri bekliyoruz. Yılların getirdiği tecrübe ve deneyimli mütebessim personelimizle, su tesisatı ve her türlü tadilat ve dekorasyon hizmetleri için haftanın her günü 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Artık Antalya için ev tadilatı ofis tadilatı da sorun olmaktan çıkarıyor. Düşlediğiniz, hayallerini kurduğunuz evleri, ofisleri, mekânları ve sorunsuz su tesisatı mekanizmasını düşlerinizde ki gibi gerçekleştirmek adına bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizde böyle bir güzellikten istifade etmek istiyoruz diyorsanız. Eviniz Ne İsterse ekiplerinin profesyonel çalışma sistemi ile sizlerde tanışabilirsiniz.

Open chat