Uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisiyle çalışan firmamız Antalya’nın dört bir yanına hizmet vermektedir.

+90 (242) 228 55 59 +90 (531) 792 91 23 bilgi@evinizneisterse.com

Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mahallesi Öğretmenler Caddesi Süleyman Abay Apt.5B PK:07070 Konyaaltı/Antalya

3D Mimari Çizim

AnasayfaNeler Yapıyoruz3D Mimari Çizim

Yaşamınızı 3D Mimari İle Donatın

Günümüzde artık yeni jenerasyonun geldiği nokta ve bu yeni dönemde her şeyde bir yenilik ve bir farklılık olduğu kesindir. Farklı olmak, farklılık yapmak her zaman daha iyi bir çizgiye ulaşmaktır. Sizde evinizde farklı olmak mı istiyorsunuz. İşte size tanıtmak istediğim 3D tasarımlar. Eviniz ne isterse 3D tasarımları ile sizlere ister ev tadilatı, isterseniz dekorasyon konusunda son derece yardımcı olacaktır.

3D dekorasyon evinizi çok farklı hissettirecek. Farklı tasarım ve şekilleri ile evinize bir ahenk kazandıracaktır. 3D dekorasyon işlemlerinde ilk aşama olarak sizin istediğinize göre keşif yapılır, daha sonra ne yaptırmak istiyorsanız düşünülür ve tasarlanır. Bu tasarım 3D tasarımı olup, tasarımcılar Autocad, photoshop efektleri ile tasarımlarını dilediğiniz detaylarda yaparlar. Bu şekilde ister ev tadilatı isterseniz iş yerinizin tadilatı ile mekânların farklı olmasını düşünürseniz a’ dan z’ ye tadilat ile sorunlarınızın çözümüne BİR TEK BİZ YETERİZ.

Evinizin duvarını canlı 3D isteyebilirsiniz, farklı olarak yaşam üniteniz karşınızda 3D boyutları ile evinize renk katabilir. Merdivenleriniz sizinle beraber hareket edermiş gibi olabilir, tüm bu ayrıntıları siz hayal edin, hayallerinizi 3D iç mimari tasarımcıları yapsınlar. Siz en renkli mekânları düşünün biz hayallerinizi gerçeklerle buluşturalım.

Evinizde ne isterseniz olsun diyorsanız, ofisinizde yeni bir soluk yeni bir canlılık dilerseniz, evinizin tadilat ihtiyacı var ise ve yeni tadilat sonrası evinize girince haz almak istiyorsanız, Antalya tadilat ile bunların hepsini yapabilirsiniz. Sizin hayalleriniz 3D tasarımlar ile gerçeğe çok yakın olacaktır. Antalya dekorasyon işlerinde kaliteli ve tecrübeli mimarlar ile size birçok hizmetleri vermekteyiz. Evinizde veya ofisinizde dilediğiniz, düşlediğiniz her detayı ve tasarımı renklerin ve konforunda gözetilmesi ile bizlerle bulabilirsiniz.

Özel isteklerinize göre özel tasarım mobilya ve çeşitleri, sizi sıcak ve soğuk tutmak için izolasyon tadilatı, balkonlarınızı şeffaflaştıran cam balkon tadilatları, evinizin temiz ve şık görünmesi için yerlere su geçirmez kaliteli laminant parke işler, duvarlarınızı süsleyeceğiniz harika tasarımları ile duvar kâğıtları dekorasyonları 3D tasarımları ile çok daha kolay şekillendiriyor. Sizde yaşamınıza renk katmak istiyorsanız 3D teknolojisi ile tanışacağınız Eviniz Ne İsterse sayesinde hayallerinizin ötesine geçebilirsiniz.

Open chat