Uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisiyle çalışan firmamız Antalya’nın dört bir yanına hizmet vermektedir.

+90 (242) 228 55 59 +90 (531) 792 91 23 bilgi@evinizneisterse.com

Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mahallesi Öğretmenler Caddesi Süleyman Abay Apt.5B PK:07070 Konyaaltı/Antalya

Tadilat İşleri Nasıl Yapılır?

AnasayfaBlogTadilat İşleri Nasıl Yapılır?

Tadilat İşleri Nasıl Yapılır?

Akılınıza gelen bütün tadilat işlemlerinde en kaliteli hizmetleri sunan Antalya tadilat firmaları aynı zamanda en uygun fiyat garantisi veren firmalardır. İnşaat sektörüne ait her hizmeti en kaliteli şekilde müşterisi ile buluşturan Eviniz Ne İsterse gerek çatı izolasyon gerek ses izolasyon işlemlerini kaliteli olarak gerçekleştirmektedir. Boya badana işlemlerini uzman kadrosu ile sunan firmalar aynı zamanda dekorasyon işlemlerini de yapmaktadır. Yapılan her işlemde müşterisinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Dış cephe boya iç cephe boya badana işlemlerinde tamamen müşteri odaklı çalışmaktadır. Özellikle kış aylarında hasar görmeye meyilli olan çatılar en kaliteli malzemelerle tamir edilmekte ve bir daha aynı problemlerle karşılaşılmayacak şekilde müşteriye teslim edilmektedir.

Boya Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Özellikle yaz mevsiminde temizlik olarak ilk önce boya badana gereken yerlerin badana işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemler ustalık gerektiren işlerdir ama badana işlerini kendinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle yapmanız gereken badana yapılacak alanın yanı duvar bölgesinin ön hazırlığıdır. Badana işlemine başlamadan önce duvarın zımparasını yapmalı hasarlı bölgeleri tespit ederek badana öncesi hazırlamalısınız. Sonrasında boya yapmanın püf noktaları olan birinci aşama boya tercihi ve fırça tercihi yapmalısınız. Boyanın kalitesini anlamak için öncelikle kıvamına dikkat etmelisiniz. Boyanın kıvamı ne çok sulu nede çok katı olmalı boza kıvamında olmalı kalınlığına göre su ekleyerek boyayı incelte bilirsiniz. Böylelikle daha sağlıklı ve görsel açıdan estetik görünen bir badana işlemi yapmış olursunuz.

Ses İzolasyonu Gerekli midir?

Konutlarda ve özellikle eğlence yerlerinde ses izolasyon işlemi olması çok önemlidir. Yüksek seste müzik dinlemeyi seviyorsanız etrafı rahatsız etmekten korkuyorsanız ses izolasyonu yaptırarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Duvarların içersine yapılan ses izole işlemi genellikle inşaat aşamasında yapılan bir işlemdir. Ama inşaat aşamasında yapılmamış ise sonradan ses izole işlemi yaptırmanızda mümkündür. Özellikle yüksek sesten rahatsız olan kişilerin tercih ettiği ses izole işlemi aynı zamanda sesin hem içeri girmesini hem de içerden çıkmasını engellemektedir. Böylelikle evinizde yüksek ses olsa bile dışarı çıkmaz ya da dışarıdan gelen yüksek ses kirliliği içeri girmez oldukça basit olan ses izole işlemini yaptırmak çevresel ses kirliliğinden kurtulmanızı sağlayacak tek yöntemdir.

Bir Yorum Bırakın

Open chat