Telefon:0 (242) 228 55 59

E-Posta: bilgi@evinizneisterse.com

Hoşgeldiniz. Bugün

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN TIKLAYINIZ

Tıklayın, Bilgilerinizi Bırakın. Biz Size Gelelim

Seramik – Fayans – Mermer

Ana Sayfa » Neler Yapıyoruz » Seramik – Fayans – Mermer

fayans-kalebodur-modelleriBizce Tadilat Sanattır

Seramik birçoğumuz için üzerinde fazla düşünmediğimiz bir kelimedir, insanlara göre seramik topraktan gelen ve üretilmesi son derece kolay olan sıradan bir malzemedir. Bu kısmen doğru olsa da büyük ölçüde yanlış bir düşüncedir. Seramiğin insanoğlu gibi topraktan geldiği aşikardır. Ancak üretilmesi ve işlenmesi o kadar komplekstir ki bu amaç için seramik mühendisliği adı altında akademik birimler kurulmuştur. Seramiğin jet motorlarında ve hatta bazı nükleer tesislerde kullanıldığını biliyor muydunuz?

Seramik şık ve sanatsal tasarımlarıyla, kolay temizlenebilir yapısıyla evlerin hemen hemen her bölgesinde tercih edilen bir malzemedir. Antalya’da tadilat hizmetleri sunarken insanların inceleme fırsatı bulduğumuz yönelimlerinden anlıyoruz ki seramiğin bu popülaritesi gün geçtikçe artmaktadır. Banyoda, mutfakta, wc’ de veya havuzunuzun kaplamalarında rahatlıkla seramikler görebilirsiniz. Hem temizlemesi kolay hem görsel açıdan zengin hem de uygulaması kolay olan seramiklerin gelişen teknoloji ile binlerce farklı model ve boyutlarda tasarlanıp üretilmesi sizler için bir avantaj olmaktadır.

Ev tadilatı yaparken insanların üzerinde son derece titizlikte durdukları mutfak ve banyolarda mermerin en çok tercih edilen ürün olduğunu gördük. Belki de mermeri en güzel kullanan medeniyetler hep Türklere ait olmuştur, Osmanlı Saraylarındaki hamamları düşünün, içinde yoğun bir buhar olan, bir tarafından sabun diğer tarafında lif olan bir mermer sütunda yıkanmanın keyfi sanırım hiçbir zaman batılıların anlayamayacağı bir şeydir.

A’dan z’ye tadilat hizmeti veriyoruz, evinizin ne ihtiyacı olursa her zaman yardımınıza hazırız. Dekorasyonun her eve özel yapılması gerektiğini düşündüğümüz için katalog bir fiyat uygulaması yerine kişiye özel fiyat uygulamasını tercih ettik. Seramiğin evinize ne kadar çok yakışacağını veya eskiyen seramiklerinizin yerine hangi tasarım ve boyutların gideceğin ön fizibilite çalışmaları ile araştırıp sizlere sunuyoruz. Fiyat tespiti için sunduğumuz ücretsiz keşif hizmetimizle sizlere özel bir ücret çıkarıyoruz. Gerek ev gerek ofis tadilatı olsun, biz güler yüzlü kadromuzla ve 12 yıllık deneyimimizle sizlerin hizmetinizdeyiz.

27 Kasım 2014

Facebook'ta Biz